MENU
Galvenie » 2016 » Janvāris » 21 » Skrīveri un Pļaviņas DM arī otrajā savstarpējā spēlē cīnās neizšķirti
11:28
Skrīveri un Pļaviņas DM arī otrajā savstarpējā spēlē cīnās neizšķirti

20. janvārī ar astotās kārtas spēlēm turpinājās Aizkraukles novada čempionāts telpu futbolā (ANČTF) 2015/2016. Tika aizvadītas divas spēles.

Pirmajā spēlē tikās mājinieki FC Aizkraukle pret favorītiem Koknesi.

Līdz otrā puslaika 14. minūtei ritēja diezgan līdzīga cīņa, kad Koknese bija vadībā ar 3:1. Taču divu minūšu laikā tika gūti trīs bezatbildes vārti un svinēta svarīga uzvara ar rezultātu 6:1.

Otrajā vakara spēlē tikās iepriekšējo gadu čempioni Pļaviņas DM un Skrīveri.

Pirmais puslaiks aizritēja līdzīgā cīņā, taču pēc divām Skrīveru kļūdām, Pļaviņas DM puslaika pašā izskaņā guva divus vārtus, kad precīzi bija Oskars Zeps un Andrejs Ostvalds (2:0).

Otro puslaiku Skrīveri iesāka apņēmīgāk un jau 4. minūtē pēc sānu autu izspēles precīzs sitiens padevās Aināram Mičulim (1:2). Puslaika 9. minūtē Skrīveriem izdevās gūt otrus vārtus. Precīzs sitiens ar galvu, pēc vārtusarga precīzās piespēles ar roku pāri visam laukumam, padevās Aleksim Ļebedevam (2:2). Atlikušajā laikā abām komandām bija labas iespējas izraut uzvaru, taču rezultāts vairs nemainījās. Abās savstarpējās spēlēs komandas cīnījās neizšķirti (3:3) un (2:2).

Nākamajā kārtā spēlē starp Skrīveriem un Koknesi lielā mērā izšķirsies pirmās vietas liktenis.

Nākamā kārtā 27. janvārī savā starpā pirmajā vakara spēlē tiksies Koknese pret Skrīveriem, bet otrajā spēlē Pļaviņas DM pret StepTrans.